Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz promocjach zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o tym jako pierwszy.

KOD AKTYWACYJNY

KOD AKTYWACYJNY
Wymagane logowanie

Szybko i łatwo przeglądaj swoje dokumenty za pomocą przeglądarki internetowej

Do korzystania z aplikacji wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarką WWW. Dzięki takiemu rozwiązaniu, praca z dokumentami możliwa jest niemal z każdego miejsca na świecie. Aplikacja dba o bezpieczeństwo plików i chroni przed rozpowszechnianiem materiałów niepożądanymi przez autorów kanałami.

Główną funkcją programu jest przeglądanie treści plików. Do każdego dokumentu sporządzony jest spis treści, który dostępny jest z poziomu rozwijalnego menu. Narzędzia nawigacyjne oraz obsługa skrótów klawiszowych pozwalają w łatwy sposób poruszać się po dokumencie.

Zapisuj ulubione strony

Możesz wyróżniać interesującie Cię strony poprzez ich przypięcie. Każdą przypięta stronę można opatrzyć komentarzem. Tak oznaczone strony widoczne są w menu podręcznym oraz w formie zakładek w danym dokumencie, przez co użytkownik ma do nich szybki i łatwy dostęp.


Zakreślaj wybrane fragmenty wirtualnym mazakiem

Aby wyróżnić pewne elementy dokumentu, możesz zakreślić je mazakiem o wybranym przez siebie kolorze. Każde zakreślenie możesz przesunąć, zmienić jego rozmiar lub usunąć.


Twórz swoje własne notatki

Zapisuj własne spostrzeżenia lub istotne informacje w formie notatek. Możesz tworzyć nieskończoną ilość notatek. Każdą notatkę możesz również przypiąć do wybranej przez siebie strony przez co będzie ona widoczna tylko w jej obrębie.